Zarabiaj, instalując produkty Afriso

b_100_100_16777215_00_http___hurtownieinstalacyjne.pl_images_nowosci_CosiTherm_IK.jpgWychodząc instalatorom naprzeciw, firma AFRISO tworzy produkty, które pełnią kilka funkcji jednocześnie, są proste w montażu i rozbudowie. Wszystko to ogranicza czas potrzebny do wykonania instalacji do niezbędnego minimum, a przy tym efekt wygląda w pełni profesjonalnie.

Grupy pompowe PrimoTherm służące do połączenia kotła z instalacją C.O., modułowe rozdzielacze poliamidowe ProCalida, system sterowania instalacją płaszczyznową CosiTherm i system detekcji wycieku WaterControl – wszystkie te elementy mogą ułatwić życie instalatorowi i jego klientowi, dodatkowo podnosząc bezpieczeństwo instalacji. Więcej informacji o produktach i promocji dostępne na www.afriso.pl.

Teraz kupując nasze zestawy w hurtowniach możesz otrzymać 100 zł za każdy zakup i instalację oraz pełne wsparcie naszego Przedstawiciela Techniczno-Handlowego podczas montażu! 

b_100_100_16777215_00_http___hurtownieinstalacyjne.pl_images_nowosci_ProCalida_IK.jpg

ProCalida

Rozdzielacze poliamidowe ProCalida do ogrzewania i chłodzenia płaszczyznowego to nierdzewiejące, odporne na uszkodzenia mechaniczne i wysoką temperaturę rozwiązanie modułowe, składające się z szeregu łączonych ze sobą gotowych segmentów. Umożliwia to dowolną konfigurację produktu, dopasowaną do indywidualnych potrzeb na miejscu montażu. Dzięki zastosowaniu poliamidu PA66 rozdzielacze ProCalida są wytrzymałe, posiadają bardzo dużą odporność na starzenie termiczne i w odróżnieniu od rozdzielaczy wykonanych z metalu nie ulegają korozji. Są także bardzo lekkie, co znacznie ułatwia ich montaż.

CosiTherm

System sterowania ogrzewaniem i chłodzeniem płaszczyznowym CosiTherm reguluje temperaturę (poprzez grzanie lub chłodzenie) w pomieszczeniach wyposażonych w instalacje płaszczyznowe. Porównuje temperaturę zmierzoną w pomieszczeniu do temperatury ustawionej i reguluje przepływ czynnika za pomocą siłowników termoelektrycznych. Moduły sterownika występują zarówno w wersji przewodowej, jak i bezprzewodowej. Rozwiązanie Afriso jest praktyczne, łatwe w użytkowaniu, a dodatkowo bardzo estetyczne, co potwierdza przyznanie mu nagrody Red Dot Award w dziedzinie wzornictwa przemysłowego.

b_100_100_16777215_00_http___hurtownieinstalacyjne.pl_images_nowosci_PrimoTherm_IK.jpg

WaterControl

WaterControl to inteligentny produkt, który skutecznie chroni dom klienta przed skutkami zalania. Bezprzewodowy system detekcji wycieku WaterControl pozwala na zabezpieczenie budynku przed zalaniem wskutek wycieku wody z instalacji wodociągowej. Centrala WaterControl steruje pracą kulowego zaworu odcinającego, który odpowiada za odcinanie dopływu wody do obiektu natychmiast po tym, gdy jeden z czujników wykryje wyciek. Montaż całego systemu jest łatwy, a brak kabli pomiędzy centralą a czujnikami wycieku umożliwia montaż zarówno w nowobudowanym obiekcie, jak i na instalacji już działającej. Niewielkim kosztem można zabezpieczyć się przed przykrymi skutkami wycieku wody.

PrimoTherm – dostępne w promocji od 17.08.2015 r.!

Grupy pompowe PrimoTherm stanowią gotowe, sprawdzone fabrycznie pod kątem szczelności zespoły ułatwiające połączenie kotła z instalacją c. o. Grupy PrimoTherm przeznaczone są do pompowania medium w instalacjach grzewczych. Modele wyposażone w zawór mieszający i siłownik dodatkowo pozwalają na regulację temperatury medium. Wszystkie grupy wyposażone są w estetyczną izolację cieplną. Grupy pompowe PrimoTherm ułatwiają i przyspieszają wykonanie instalacji, zmniejszając przy tym ryzyko popełnienia błędu.

 

Karolina Kauca
www.afriso.pl