Program partnerski Danfoss Elite

b_100_100_16777215_00_http___hurtownieinstalacyjne.pl_images_biuletyn_danfoss-elite.jpgDanfoss Elite to program dla profesjonalistów stworzony z myślą o ciągłym doskonaleniu umiejętności. Pozwala zdobywać nową wiedzę z zakresu rozwiązań grzewczych i jednocześnie za to nagradza.

Danfoss Elite pomaga rozwijać Twój biznes. Korzystasz z dostępnych aktywności i otrzymujesz za nie punkty, które później  możesz zamienić na nagrody. Zaloguj się na stronie Danfoss Elite. Pierwsze punkty zdobędziesz już podczas przystąpienia do programu, a kolejne przy dalszym korzystaniu z dostępnych aktywności, takich jak e-lekcje, udział w szkoleniach czy quizach. Kiedy uzbierasz wymaganą liczbę punktów, możesz wymienić je na wybrany przez siebie prezent, który dostarczymy prosto do Twojego domu.

Przystąpienie do Danfoss Elite i zbieranie punktów są bardzo proste:

1. Odwiedź stronę www.elite.danfoss.pl.

2. Wpisz swoje dane i wybierz hasło.

3. Zdobywaj punkty i wymieniaj je na nagrody.

Na stronie znajdziesz informacje ile punktów możesz zdobyć za konkretne aktywności. Nowe zadania dodawane są regularnie. Możesz również spodziewać się dedykowanych akcji, jak np. Dzień Mężczyzn, Dzień Czekolady czy Dzień Dziecka, w których do wygrania są niespodzianki.

Danfoss Elite został stworzony, aby ułatwić Ci codzienną pracę i dostarczyć miłych emocji. Dołącz do Danfoss Elite już teraz. Zapisz się na www.elite.danfoss.pl. Na każdego uczestnika na starcie czeka koszulka Danfoss Elite. 

Magdalena Muras
www.ogrzewanie.danfoss.pl