PARTNER PIK

PROGRAM MARKETINGOWY PIK

 

b_100_100_16777215_00_images_partner-ik-logo.jpg

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszym programem marketingowym Partner INSTAL-KONSORCJUM, który jest skierowany do wszystkich klientów firm należących do GRUPY INSTAL-KONSORCJUM.

Partner INSTAL-KONSORCJUM to nowatorski program marketingowy skierowany do wszystkich klientów firm należących do GRUPY INSTAL-KONSORCJUM.

 

W ramach programu PIK każdy jego Uczestnik może brać udział w wielu akcjach promocyjnych organizowanych przez GRUPĘ. Ponieważ program jest jeden, więc i zasady uczestnictwa są dla wszystkich promocji takie same. Komunikaty ze szczegółowym opisem poszczególnych akcji dostępne są w firmach GIK oraz na naszych stronach internetowych.

W zamian za aktywny udział Uczestnik jest gratyfikowany korzyściami, które następnie może wymienić na atrakcyjne towary z "Katalogu Nagród", m.in. narzędzia instalatorskie. Pierwsi Klienci już dawno z tej możliwości skorzystali. Przekonali się jednocześnie, że inaczej niż w przypadku większości takich programów, w tym wszystkie wymienione artykuły są naprawdę w zasięgu ręki.

Partnerem INSTAL-KONSORCJUM zostać może każdy klient, który spełni regulaminowe kryteria.

Klienci, którzy otrzymają rekomendację od hurtowni INSTAL-KONSORCJUM, podpisują formularz zgłoszeniowy, na mocy której przysługują im specjalne świadczenia. W jej ramach otrzymują oni m.in. certyfikat o statusie Partnera czy prawo do informacji handlowej skierowanej bezpośrednio do nich. Tymi materiałami mogą się posługiwać, oferując swoje usługi inwestorom. Chcemy, by pomagały im one w tworzeniu wizerunku ich własnych firm i zdobywaniu konkurencyjności.

W ramach świadczeń Partner będzie również brał udział w szkoleniach, których celem będzie np. usprawnienie jego kontaktów z inwestorami oraz innymi kontrahentami. Przewidujemy także pomoc w obniżaniu kosztów działalności gospodarczej poprzez wykorzystanie efektu skali w taki sposób, jak robi to od lat INSTAL-KONSORCJUM. Tutaj pole działania jest wyjątkowo szerokie i dotyka praktycznie wszystkich płaszczyzn generujących koszty w działalności gospodarczej. Dobrymi przykładami są telekomunikacja i ubezpieczenia.

Jak przystąpić do programu?

By przystąpić do programu wystarczy wypełnić i podpisać oświadczenie o przystąpieniu do programu PIK. Wszystkie potrzebne dokumenty znajdują się w firmach GIK lub mogą je Państwo pobrać z naszych stron internetowych.

Z najlepszymi natomiast klientami, którzy spełnili regulaminowe kryteria, udzielany jest status partnerstwa. W ramach tego statusu oferowana jest dodatkowa obsługa i zwiększony zakres korzyści, wynikający ze współpracy.

Aktywne uczestnictwo w Programie

Każdy z Partnerów ma bezpośredni dostęp do osób tworzących program PIK i może wpływać na jego kształt. Zależy nam na tym, by był to program dla naszych klientów, trafiający w ich potrzeby i pomagający w rozwiązywaniu ich problemów. Zważywszy na duże różnice regionalne, uzyskanie takiego efektu wymaga wyjątkowo elastycznego podejścia zarówno ze strony INSTAL-KONSORCJUM, jak i firm je tworzących. Ta elastyczność jest obecna w działaniach GRUPY od samego początku. Również rozwój programu PIK jest możliwy przy uwzględnieniu regionalnych potrzeb naszych Partnerów.

Podsumowując, program PIK to dwie płaszczyzny.

W ramach tej pierwszej wszyscy Klienci, dokonujący zakupów, uzyskują konkretne korzyści i wymieniają je na atrakcyjne towary z "Katalogu Nagród".

Ci, którzy zostaną Partnerami INSTAL-KONSORCJUM, mogą dodatkowo liczyć na daleko idącą pomoc GRUPY w ich codziennej działalności.

 

Wiecej informacji o programie PARTNER IK wszystkie dokumenty do ściągnięcia znajdują się na stronie:

 Partner IK